Arany és Ezüst jelvény - Díjazottak

A Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület az Egyesületben végzett kiemelkedő és eredményes társadalmi munka elismerésére arany és ezüst jelvényt alapított. E jelvénnyel jutalmazhatók azok a külföldi állampolgárságú szakemberek is, akik az Egyesület érdekében kiemelkedő tevékenységet folytattak.

 

Arany jelvény Ezüst jelvény
Kitüntetés éve
BancsicsFerenc
Bokor László
Bordás Csaba
Darabos Zoltán
Simon Csaba
Tormási György
Varsányi János

Both Vilmos
Csapó Gábor
Csöndes Tibor
Dóbé Sándor
Farkas Károly
Fiala Károly
Győri Jenő
Honti Pál
Horváth Imre
KopiásBence
Kovács Benedek
Kovács Gábor
Megyesi Péter
Pap Szilvia
Pintér Dániel Róbert
Szabó Csaba
Szilágyi Péter
Szkenderovics Ildikó
Tarr Zoltán
TörökL.Gábor

2018
Olasz Péter
Oláh István
Petkovics Ármin
Szalay Imre
Szalay István
Szerencsi Bertalan
Vágujhelyi Ferenc

Bacsárdi László
Bartalis Mátyás
Ifj. Benczúr András
Biczók Gergely
Dévényi István
Hegyháti Péter
Hilt Attila
Ladányi Ákos
Mihálydeák Tamás
Mikó Gyula
Orbán József
Paksy Patrik

2017
Babics Emil
Gazsi János
Grad János
Johanyák Csaba
Németh Géza
Pados László
Somodi Józsefné
Tóth Csaba

 

Bancsics Ferenc
Bordás Csaba
Butyka Zsolt
Deák Csaba
Debreceni Győző
Dudás Levente
Fehér Gábor
Fogarassy Camilla
Huszty Csaba
Jókai Oszkár
Kenderessy Miklós
Kovács Benedek
Lengyel Márk
Szanati László
Szombathy Csaba
Szűcs Miklós

2016

 

Baksa Sarolta
Dékány Donát
Farkas Károly
Huszák Árpád
Kovács Endre
Tanka László

Baczó Tamás
Bartl István
Csurgai Horváth László
Felső Gábor
Gódor István
Kun Szabolcs
Lázár János
Málnay Barnabás
Paksy Patrik
Prusinszki István
Schneider Henrik
Soós István
Szendeczky Zoltán
Török L. Gábor
Vámos Ábel
Wiandt Bernát

2015
­Bacsárdi László
Fekete Károly
Gerhátné Udvary Eszter
Gyenes Péter
Kis Gergely
Kissné Akli Mária
Nagy Ernő
Petkovics Ármin
Vígh Zoltán

Baksa Sarolta
Biró Albert
Butyka Zsolt
Dékány Donát
Forstner Bertalan
Kazi Károly
Kárpáti Rudolf
Oláh István
Pethő Éva
Sepsi Zsolt
Szalay István
Tomka Péter
Vári Péter

2014
Babits László Bokor László 2013
Cinkler Tibor Farkas Károly  
Ifj. Frischmann Gábor Fazekas Péter  
Gazsi János Gecse Mariann  
Gulyás András Huber Krisztián  
Lukovszki Csaba Jász Gábor  
Marosi Norbert Jusztin Tamás  
Prónay Gábor Kovács Endre  
Simon Csaba Miletics Pál  
Szűcs Gábor Sonkoly Balázs  
  Strommer Pál  
  Turcsán Zsolt  
  Vámos Sándor  
  Vigh Zoltán  
     
Ágoston György Baranyi Péter 2012
Darabos Zoltán Bárdos Géza  
Erhardt Zoltán ifj. Heckenast Gábor  
Galambos Tibor Huszák Árpád  
Kántor Csaba Kővári Balázs  
Paksy Géza Kulcsár Alexandra  
Pap János Láng Béla  
Simon Gyula Lázár Zoltán  
Simon Vilmos Nemes Aladár  
  Somodi Józsefné  
  Szűcs Attila  
  Tétényi István  
  Vonderviszt Lajos  
     
Dr. Cserny László Binszki Gergely 2011
Dr. Falus László Dr. Buttyán Levente  
Heszberger Zalán Charaf Hassan  
Jakab Tivadar Csatári Bálint  
Nagy Péter Gyenes Péter  
Németh Vilmos Kis Gergely  
S.Tóth Ferenc Kormányos Zsolt  
Dr. Seller Rudolf Dr. Maros Dóra  
Dr. Szabó Csaba Attila Nagy Tibor  
Dr. Vida Rolland Sík Zoltán  
  Dr. Szentiday Klára  
  Tóth András
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2010

Antal László Bacsárdi László  
Dr. Csaba István Schmittererné dr. Bausz Andrea  
Dr. Eisler Péter Csapó Attila  
Dr. Kassai Károly Dr. Darabos Zoltán  
Lőrincz Béla Gazsi János  
Nemes László Heller Ferenc  
Nóbik Lajos Jakab László  
Törjék Ferenc Kesselyák Péter  
Turányi Gábor Dr. Magyar Sándor  
Dr. Vidács Attila Dr. Mátay Gábor  
  Németh Krisztián  
  Dr. Pap Zoltán  
  Petkovics Ármin  
  Simon Csaba  
  Dr. Simon Vilmos  
  Dr. Szűcs Gábor  
  Tiszóczi János
 
 
Bartha József Adamis-Szél Viktória 2009
Bozóki Sándor Bencsáth Boldizsár  
Gajdos Sándor Bódi Antal  
Győri Erzsébet Dombi András  
Heszberger Zalán Erhardt Zoltán  
Imre Gábor Gerhátné Udvary Eszter  
Rajnai Zoltán Gulyás András  
Rurik Péter Hajagosné Lassner Éva  
Szesztay Péter Jeszenői Péter  
  Lindenberger Béla  
  Nagy Ernő  
  Németh Felicián  
  Zömbik László
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2008

Abos Imre Bohus Mihály  
Csizmadia Attila Cserny László  
Fekete Károly Duró Imre  
Halmi Gábor Heszberger Zalán  
Hazay István Imre Gábor  
Kolláth Gábor Kiss Zoltán  
Lukovszki Csaba Kovács Oszkár  
Magyar Gábor Lois László  
Schmideg Iván Maliosz Markosz  
  Mallász Judit  
  Perényi Marcell
 
 
Dósa György dr. Adamis Gusztáv 2007
dr.Haraszti Miklós Balla Éva  
Dr. Frigyes István Bartha István  
Máté Mária dr. Babits László  
Mészáros Sándor Kerezsi Eszter  
Ökrös Tiborné Kissné Akli Mária  
dr. Szabó Róbert Németh Vilmos  
dr. Szokolay Mihály dr. Paller Gábor  
Vámos Sándor Papp András  
Zorkóczy Zoltán Putz József  
  Sipos László  
  dr.Vida Rolland  
  Dr. Zólomy Imre
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2006

Borbély Gábor Gefferth András  
Halász Edit Lukovszky Csaba  
Jász Gábor Pálfalvi Jenő  
Levendovszky János    
Lőrincz Béla    
Nagy Andrea    
Szenes Katalin
 
   
Bíró József Antal László 2005
Bozóki Sándor Fehér Gábor  
Gyárfás András Kocsor András  
Sipos Attila Vidács Attila  
Stefler Sándor    
Turányi Gábor    
Antalné Zákonyi Magdolna
 
   

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2004

Géczi Tibor Csernus Attila  
Jakab Tivadar    
dr. Majzik István    
Tóth Gergely
 
   
Mérey Imréné Szalay István 2003
Sárkány Tamás Szöllősi Sándor  
dr. Tatai Péter Temesi ágoston  
Tarnay Katalin dr.
 
   

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2002

Antók Péter Bozóki Sándor  
Cinkler Tibor dr. Fekete Károly  
Frigyes István Győri Erzsébet  
dr. Megyesi Csaba Limbay Róbert  
Péter Lajos Pataki János  
Sipos László Seller Rudolf dr.  
Takács Ferenc    
dr. Zentai Mihály
 
   
Antal László nem került kiosztásra 2001
Gödör éva    
dr. Kántor Csaba    
dr. Kissné Akli Mária    
Kovács Pál    
Mazgon Sándor    
Nagy Tamás    
Vámos Sándor
 
   

Arany jelvény

Ezüst jelvény

2000

Ágoston László Bozóki Sándor  
Balogh Dezső Farkas István  
Borbély Endre Kassai Károly  
Dibuz Sarolta Kerekes István  
Drozdy Győző Kissné Akli Mária  
Frajka Béla Pomozi András  
Jereb László Sogrik György  
Megyesi Csaba    
Szalay Imre    
Szenes Katalin    
Turányi Gábor
 
   
Balázs Mihály Balázs Attila 1999
Fazekas Kálmán Bánfalvi Antal  
Füredi ágnes dr. Baumann Ferenc  
Jutasi István Dárday árpád  
Kása István dr. Gyárfás András  
dr. Kovács Imre dr. Szalay István  
dr. Magdits Rudolf Tari István  
Paksy Géza S.Tóth Ferenc  
Prónay Gábor Vámos Sándor  
dr. Urbán György
 
Völgyi Ferenc
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

1998

Borbély Endre
nem került kiosztásra  
Erdős Endre    
FaragóGyörgy    
Jamrik Péter    
Jász Gábor    
Somogyi András    
Turányi Gábor
 
   
Balásné Kovács Erzsébet Agárdi Ferenc 1997
Balogh Dezső Balázs Mihály  
Hollndonner László Borbély Endre  
Meggyes Béla Erdős Endre  
Nándorfi Gyuláné Halász Edit  
Paksy Géza Kósa Zsuzsanna  
Péter Lajos Kossa Tibor  
Stefler Sándor Sipos László  
Székelyhidi Attila Soós András  
  Szenes Katalin  
 
Tari István
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

1996

Bodnár László Dósa György  
Budai Károly Galgóczy Sándor  
Dajka Sándorné Honfy József  
Füredi ágnes Kósa Zsuzsanna  
Mérey Imréné Kovács Gergelyné  
Nagy János Nagy László  
Szenes Katalin Péter Lajos  
Törjék Ferenc SzabóPál  
Trón Tibor
 
   
Baranyi András Balásné Kovács Erzsébet 1995
Domokos Sándor Bors László  
Füredi ágnes FaragóGyörgy  
Gyárfás András Kántor Lászlóné  
Sipos László Kollárné Csipszer Edit  
Tarcsay László Kossa Tibor  
Tatai Péter Molnár Béla  
Vámos Sándor Nóbik Lajos  
  Ormos Zoltán  
  Pápics József  
  Pogátsa János  
  Tóth Jenő  
  Tóth Tamás  
 
Turi-Kovács Attiláné
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

1994

Dárday árpád Antal László  
Fazekas Kálmán Csiszár Jenő  
Haffner János Galgóczy Sándor  
Horváth Imre Jakab Tivadar  
dr. Horváth László Kecskeméthy ágnes  
Kása István Németh Géza  
Sugár Gusztáv Pataki János  
Varsányi János Ribényi András  
Vereczki György Soltész Erzsébet  
  SzabóPál  
  Szeidl János  
  Tari István  
  Tormási György  
 
Varga Imre
 
 
Balogh Dezső Hegedüs Tibor 1993
Dajka Sándorné Heszler István  
Görgey Tamásné Hosszú Gábor  
Hollndonner László Kápolnás Kálmán  
Kása István Papp János  
Nándorfi Gyuláné SzabóZoltán  
Paksy Géza Szalóczi Sándor  
Pelbárt Jenő Törjék Ferenc  
Rurik Péter Trón Tibor  
Soós András
 
Vályi Attila
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

1992

Bács Márta Balázs Mihály  
Bartolits István Barta György  
Bordás Béla Borbély Endre  
Borsos Károly Dajka Sándorné  
Frigyes István Fövenyessy András  
Gödör éva Gyárfás András  
Hegyi Gábor Kovács Gizella  
Jereb László Novák István  
Stefler Sándor Nyerges Ernőné  
Szenes Katalin Rózsa István  
  Somogyi András  
  Varsányi János  
 
Vereczki György
 
 
Balogh Dezső Bárányné Sülle Gabriella 1991
Berceli Tibor Bordács Miklós  
Kesselyák Péter Dobreff Györgyné  
Mandola István Frajka Béla  
Meggyes Béla Füredi ágnes  
Ribényi András Huszty Gábor  
Sztahura László Mazgon Sándor  
  Nándorfi Gyuláné  
  Nóbik Lajos  
  Paksy Géza  
  Putz József  
  Sipos László  
  Soós András  
  Stefler Sándor  
  Szekeres Béla  
 
Tatai Péter
 
 

Arany jelvény

Ezüst jelvény

1990

Balogh Albert Antalné Zákonyi Magdolna  
Bokor Imre Auer Richárd  
Géher Károly Ábrahám László  
Göblös János Badacsonyi Katalin  
Gödör éva Bálint József  
Kormány Teréz Bondy Róbert  
Pap László Diószeghy Győző  
Sallai Gyula Gefferth László  
Susánszky László Kauser Alajos  
Trón Tibor Kirkovits István  
  Kóczy T. László  
  Pelbárt Jenő  
  Sztahura László  
  Thomán Valér  
  Tompa Ferenc  
  Varga János  
  Várhegyi Antal  

 

Legközelebbi események

Okos város – okos közigazgatás technológiák 2018.09.27. 9:00 - 2018.09.27. 16:00
HTE Infokom 2018 2018.11.07. 9:00 - 2018.11.09. 13:00